VEEBILEHE MÜÜGITINGIMUSED

Veebilehe jetirent.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Boatbox OÜ (registrikood 12627844), asukohaga Mäealuse 12, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehest toodete ostmisel ja broneerimisel.

Veebilehes pakutavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik Veebilehes müüdavate ja broneeritavate toodete hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebilehes vahetult toote juures.

Tellimuse vormistamine

Toote broneerimiseks või tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
  • Soome pangalingid: Pohjola
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele, Siauliu Bankas, Medicinos Bankas ja Luminor

Makseid vahendab Montonio Finance. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe arvelduskontole.

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja.

Kui tellitud toodet ei ole võimalik pakkuda seoses toote lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Veebileht ei paku toodetele tarnevõimalusi.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebilehel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kui ostja on oma toote või teenuse juba ära kasutanud siis antud momendist ei kehti enam 14 päeva tagastamisõigus.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Teenuse tagastamiseks tuleb esitada teenuse ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@jetirent.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba tellimisest.

Veebilehel on õigus taganeda müügitehingust, kui toode või teenuse hind Veebilehes on eksituse tõttu märgitud.

Tagatisraha

Toodete tellimisel või broneerimisel võib Veebileht rakendada tagatisraha teenuse kasutamisele. Tagatisraha tuleb tasuda kohapeal. Tagatise suurus on määratud toote infolehel. Veebileht jätab endale õiguse tagatisraha omastada, kui ostja rikub või kahjustab Veebilehe seadmeid või tooteid. Oleneb kahju suurusest võib Veebileht nõuda ostjalt lisaraha toote lõhkumise või kahjustamise korral.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebileht vastutab ostjale müüdud teenuse või toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Veebileht vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning toote või teenuse osutamiseks ostjale.

Veebileht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@jetirent.ee või helistada telefonil: +372 5354 7474.

Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.